KIVN Мода Накит Страна на НП, Отворајќи CZ Кубни Циркони Свадба Булчински Pendant Ѓердани за Жени
Новак - 42 %

KIVN Мода Накит Страна на НП, Отворајќи CZ Кубни Циркони Свадба Булчински Pendant Ѓердани за Жени

Достапно за нарачка
DEN 855.36
DEN 496.00
Достапност:


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа
Нашите Релаксирачки НП pendant ѓердан е совршен за работа и за игра и ќе додадете духовна талент за било изглед. Јога накит за жените е едноставна, но впечатлива ом, е симболот за смирување и инспиративна за повеќето. Купи овој родиум позлатен ѓердан и слој со други модерни накит во вашата кутија за накит за на тренд изгледа во мода накит.

За производот

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
ТИРКИЗНА
Должина:
18 inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
20mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
51OLA1864
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот

Избор на клиент