Свитоци Торта Граница Силикони Цвет Лозата Фондан Торта Декорирање Алатки Cupcake За Џвакање, Чоколадо Ставете Глина Бонбони Мувла Baroqu
Новак - 6 %

Свитоци Торта Граница Силикони Цвет Лозата Фондан Торта Декорирање Алатки Cupcake За Џвакање, Чоколадо Ставете Глина Бонбони

Достапно за нарачка
DEN 143.04
DEN 134.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
силиконски калап
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки

Избор на клиент