2 Мотор Мотор Килибар LED Пак Сигнал Сијалица Индикатор 12V
Новак - 9 %

2 Мотор Мотор Килибар LED Пак Сигнал Сијалица Индикатор 12V

Достапно за нарачка
DEN 248.64
DEN 226.00
Достапност:

Сосема нов и висок квалитет на Супер светло Може да се качи на нив, на многу локации кои не се овозможи голем сигнали, исто Така, може да се качи нив скриени подрачја за непречено изгледаат Сосема нов и висок квалитет
Супер светло
Може да се качи на нив, на многу локации кои не се овозможи голем сигнали
Исто така, може да се качи нив скриени подрачја за непречено погледнете
LED количина : 6
Осветлување боја : жолто
Напон : 12 V
Светилка главата назад позлата
Пакет Содржина : - 2 x Мотоцикл Пак Светлина
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Бренд Име:
GX.Diffuser
Тип На Објект:
LED Светилки

Избор на клиент