10pcs Pulsera Mujer Едноставна Круг Круг Pendant Хривнија Шарм Линк Синџир Диск Монета Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Деца Накит
Новак - 12 %

10pcs Pulsera Mujer Едноставна Круг Круг Pendant Хривнија Шарм Линк Синџир Диск Монета Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Деца

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 634.00
Достапност:


10pcs Pulsera Mujer Едноставна Круг Круг Pendant Хривнија Шарм Линк Синџир Диск Монета Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Деца Накит

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
CAVSUAT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Нараквици
Компатибилност:
COLAR
Функција:
Нараквици & Алки

Избор на клиент