Попуст на Големо Природни Вистински Розова Црвено Рубин Хривнија Мазна Круг монистра Заврши Водат Нараквици Голема Монистра 17.7 mm 04364

Попуст на Големо Природни Вистински Розова Црвено Рубин Хривнија Мазна Круг монистра Заврши Водат Нараквици Голема Монистра 17.7

Достапно за нарачка
DEN 43104.00
Достапност:


Природен Рубин Хривнија Круг Лабава монистра 17.7 m m
Камен :
Рубин Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 17.7 mm Должина(Инчи) : 8.5" Тежина(кт) : 775ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 13 SN :
04364 RBRB1317715530
Овој објект не е вклучително и на сертификатот ,ако сакате тоа ,pls
кликнете на ова да се купи
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Повод:
Партија
Главниот Камен:
Рубин
Број На Модел На:
04364
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
Veemake
Дијаметар:
17.7 mm
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
боја:
Црвена
Должина:
7-8inch

Избор на клиент