Керамички чај caddy 835ML црвено глазура чај лименки канистер castelli тегли за складирање се Поставува за зачини храна контејнер
Новак - 5 %

Керамички чај caddy 835ML црвено глазура чај лименки канистер castelli тегли за складирање се Поставува за зачини храна контејнер

Достапно за нарачка
DEN 888.00
DEN 844.00
Достапност:

Материјал : Керамички Максимална : 11cm Дијаметар : 13cm Капацитет : 835ml

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Пакување:
1
Материјал:
Керамички
Големина:
L
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
контејнери
Бренд Име:
WSHYUFEI
Употреба:
контејнери
Капацитет:
835ml

Избор на клиент