Извезена Tulle Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Прозорец Слепи Сино Белиот Цвет Топла Продажба Направи Завеси Бесплатен Превозот Su170 *15
Новак - 18 %

Извезена Tulle Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Прозорец Слепи Сино Белиот Цвет Топла Продажба Направи Завеси Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 627.36
DEN 515.00
Достапност:


Топла Продажба
1.Цената е за 1 парче на завесата/Tulle.
2.цената за завесата не е Вклучено : прачка/чипка/tassel/монистра
3.Завеса Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.65 метри. ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе ви понуди 2.65 метри висина Завеса
4.Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Бело, Сино
Стилот 1
Стил 2
Вистински производи
1.Како да се мијат завеса?
Бидејќи завесата може да се исцеди во транзит, тоа ќе биде не е многу мазни како на сликата.
Откако ќе ја прими, ќе shoud спреј малку вода за завесата, па место во сенка да се исуши.
Ако имате железо, тоа ќе биде подобро. ние ви препорачуваме хемиско чистење. Ве молиме перење одделени од други ткаенини. Не кајгана и средни за железо 160 степени. 2.Како ние да ја испорача стоката? Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност. 3.Не ја прими стоката, или некои проблеми? Контактирајте со нас за делумно /целосно враќање на средствата по потврди проблем едни со други.
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка,
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини,
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Големина:
W100xH265 CM, W150xH265 CM, W200xH265 CM, W250xH265 CM, W300xH265 CM, W350xH265 CM, W400xH265 CM, W500xH265 CM
Обработка:
Кука, Род Џеб, без процес, се повлече pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Материјал:
памук полиестер
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Шема:
Извезена
Стил:
Пастирски
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Број На Модел На:
Su170
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Бренд Име:
Tiyana
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Употреба:
прозорецот
Техника:
Други
Формат:
Други
Функција:
убава сина бел цвет

Избор на клиент