Задните Wiper Рака со Ножот за Ауди А3 / Audi S3 (2012-Наваму) 1pc 13 325mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви
Новак - 21 %

Задните Wiper Рака со Ножот за Ауди А3 / Audi S3 (2012-Наваму) 1pc 13 325mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

Достапно за нарачка
DEN 475.68
DEN 376.00
Достапност:


Одговара за : Ауди А3 / Audi S3
Година : 2012 -> Наваму
Задните Wiper Големина на Ножот : 13" / 32.5 CM
ЗАДНИТЕ WIPER + РАКА
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!

За производот

Објектот Должина:
Rear Wiper Only, Rear Wiper with Arm
Име На Модел:
TP13Q750
А3-Година:
2012
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Audi Модел:
A3
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
OE Fitment, цела Сезона, Високи Перформанси
Материјал Тип:
Природна Гума,Цинк Легура,Sk6 Супериорен Легиран Челик
Бренд Име:
triplus
Задниот Дел На Ножот Големина:
13(32.5 cm/325mm)
Производ Состојба:
100% Сосема Нов
A3 / S3:
2012 2013 2014 2015 2016 2017
1 сет:
Задните Wiper Рака + Задни Сечилото
Клучни зборови:
Заден Ветробран Стакло, Заден Прозорец Wiper Рака, Назад Шофершајбната Стакло

Избор на клиент