Голем Капацитет Домашна Подготовка Уред 32L 8K 304 од не ' Рѓосувачки Челик Алкохол Distiller Опрема мала работилница за подготовка на опрема

Голем Капацитет Домашна Подготовка Уред 32L 8K 304 од не ' Рѓосувачки Челик Алкохол Distiller Опрема мала работилница за подготовка

Достапно за нарачка
DEN 8580.96
Достапност:


Голем Капацитет Домашна Подготовка Уред 32 L 8 K 304 од не ' Рѓосувачки Челик Алкохол Distiller Опрема мала работилница за подготовка на опрема
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : мала работилница за подготовка на опрема
Капацитет : 32 L
Кулер дијаметар : и 17,5 см
Материјал : 8 K 304 од не ' рѓосувачки челик
Барел дебелина на ѕид : 1.4 mm
Барел дното дебелина : 2.35 mm
Опрема инсталирана висина : 55cm
Пакет големина : 40*40*60см
Тежина : 17 KG

За производот

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Број На Модел На:
G730
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
32L
Додатоци:
подготовка опрема
Напон (V):
0v
Функција:
подготовка опрема
Моќност (W):
0w
Број На Производ:
G730
Име на производ:
мала работилница за подготовка на опрема
Капацитет:
32L
Кулер дијаметар:
И 17,5 см
Материјал:
8K 304 од не ' рѓосувачки челик
Барел дебелина на ѕид:
1.4 mm
Барел дното дебелина:
2.35 mm
Опрема инсталирана висина:
55cm
Пакет Големина:
40*40*60СМ
Тежина:
17KG

Избор на клиент