T2991-T2994 29XL вистински мастило кертриџ чип resetter за XP-235/XP-332/XP-335/XP-432/XP-435 итн
Новак - 12 %

T2991-T2994 29XL вистински мастило кертриџ чип resetter за XP-235/XP-332/XP-335/XP-432/XP-435 итн

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 802.00
Достапност:


Чип resetter за Epson T2991-T2994 Мастило Кертриџ
Resetter 1pc
Со Мало Кутии.Бојата на објектите во акции е бела.
За Epson Изразување XP Home-235/XP-332/XP-335/XP-432/XP-435 итн.
Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.Ви благодариме!
За вистински чипови само,ве молиме осигурете се дека има барем 10% мастило во тоа пред ресетирање.
Сите бренд bames & трговски марки се на својства на нивните соодветни сопственици,тие се наведени тука за дескриптивна цел само.
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите понудувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
29XL чип resetter
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Избор на клиент