XUSHUI XJ Мода Накит Пеперутка Хривнија Стакло Cabochon Панк Накит Ретро Multilayer Кожа Шарм Хривнија Жени Мажи Подарок

XUSHUI XJ Мода Накит Пеперутка Хривнија Стакло Cabochon Панк Накит Ретро Multilayer Кожа Шарм Хривнија Жени Мажи Подарок

Достапно за нарачка
DEN 108.00
Достапност:

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло,кожа 3. Боја : црна 4. Должина : 20+7 cm / 7.87+2.75 инчи 5. стакло Дијаметар : 1.8 cm / 0.7 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*Нараквица во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
XUSHUI XJ
Број На Модел На:
XL0113
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа

Избор на клиент