Ретро Магнетни Smart СТП Кожа Покритие за Samsung Galaxy Tab S2 T810 T813 T815 T819 9.7 Таблет Funda Случај+Screen Protector+Пенкало
Новак - 10 %

Ретро Магнетни Smart СТП Кожа Покритие за Samsung Galaxy Tab S2 T810 T813 T815 T819 9.7 Таблет Funda Случај+Screen Protector+Пенкало

Достапно за нарачка
DEN 620.64
DEN 559.00
Достапност:


Магнетни Ретро Стојат Smart СТП Кожа Покритие за Samsung Galaxy Tab S2 T810 T813 T815 T819 9.7" Таблет Funda Случај+Бесплатно Екран Protecto+Пенкало
Ве молиме двојно го потврдите вашето полно име ( особено руски пријатели ), адреса (Улица, Град, Држава, Земја), пост код , телефонски број пред да го одржи редот.
Опис на производот : 1.100% Сосема нов и направен од висок квалитет на стп кожа ; 2.Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.Заштита на вашиот таблет од гребнатини,прашина и шок; 4.Специјално дизајниран и совршено се вклопува за samsung табот S2 T810 T815 таблета ; 5.Бидејќи случајот е ново , ќе има малку мирис , но pls не грижете се ,таа ќе исчезне по еден период на време . Пакет Листа : 1 x Ретро Стојат Smart СТП Кожа Маска 1 x Слободни Екран Заштитник 1 x Слободни Специјалното Пенкало Производ Фотографии : Превозот •Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена по вашата исплата е расчисти. •Имајте на ум : Ali Express Стандард Превозот само му припаѓа на светот пост систем кој е побавно од Express . Предмети ќе пристигне во 15~35 работни дена да Aisa и руски ,за време на Европска е 15~45 дена ,да Бразил ќе поминат 60 дена или повеќе , и пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Гаранција •100% гаранција на нови стоки и добро состојба кога тоа е испраќаат надвор. •Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред raisingdispute или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата. Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас. Купувачот треба да плаќаат за превозот назад. •Ве молиме потврдете испорака штом ќе ја прими стоката. Ако не примате стока whenit е во близина на определено време поставени од страна на aliexpress.com, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака, наместо на отворениот спор. Повратни информации Ова е многу важно за нас ,наша цел е да се обезбеди највисоко ниво услугата на купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

За производот

Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Материјал:
PU
Должина:
23.7cm
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
16.9cm
Бренд Име:
AIYOO
Број На Модел На:
WLD19
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T810 T813 T815 T819 Таблета
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Целина и Пад на Превозот:
Поддршка
Авто Спиење/Будење:
Yes
квалитет:
А+++++
Пакет:
OPP вреќа

Избор на клиент