FLOVEME Кожен Паричник Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 LG G5 Случај За iPhone 7 Гроздобер Универзален Мобилен Телефон Случаи Картичка Џеб
Новак - 35 %

FLOVEME Кожен Паричник Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 LG G5 Случај За iPhone 7 Гроздобер Универзален Мобилен Телефон Случаи

Достапно за нарачка
DEN 663.84
DEN 432.00
Достапност:


FLOVEME Кожен Паричник Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 LG G5 Случај За i Phone 7 Гроздобер Универзален Мобилен Телефон Случаи Картичка Џеб
Опис На Производот>>>
[Size] : Сите Мобилен Телефон До 5.5 инчен
[Боја] : Црна, Црвена Топла Розова Зелена Небото Сино Сино [Функција] : Копчето Картичка Парични Слушалка Слот+ Мобилен Телефон Носителот+Паричникот Чанта
[Што Го Заслужуваат Тоа] : Класичен Бизнис Ретро Универзален Телефон Торба Ракав
RCD Предности>>>
1. Обезбеди вистински слики за препродавач!
2. Се меша бојата е поддржана! Само имајте на ум во вашата нарачка!
3. Над 2 компјутери е најпосакувана, ќе добиете 5% попуст масовно на цена!
Внимание : Outter Кожа е Вистинска Кожа, Додека внатрешниот дел е СТП Кожа !!!

За производот

Материјал:
Вистинска Кожа
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 6,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Floveme
Карактеристики:
Телефон Торба Случај Покрие Fundas Couqe Случаи
дизајн:
Бизнис,Спортски
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
For iPhone 7 Plus 6 6s Plus 5s SE Sony M2 For Samsung S7 S6 For LG G4
Се потенцира :
5.5 инчен Универзална Преносни Ретро Класичен Бизнис Мобилни Џеб
функција 1:
Sleeve Школка Телефон Capa Оклоп Мека На Допир
Карактеристика 2:
Мажи & Жени Универзална Вистинска Кожа Телефон Паричникот Картичка Торба Торбичка Случај
Модел 1:
За Samsung S8 S7 S3 S4 S5 S6 Работ S5 S6 Работ Активни E5 Забелешка 2 3 4 5
Модел 2:
За iPhone 6 6S 4.7 6 Плус 6s Плус 7 Плус За iPhone 8
Модел 3:
За LG G2 G3 G4 G5 Nexus 5 L80 L90 Почит 2 Леон C40
Модел 4:
За Xiaomi mi5 mi6 mi5s Плус Redmi 4 4X Забелешка 4 4X
Состојба:
FLOVEME Бренд 2017 Нови На Пазарот и Топла Продажба
боја:
Црна, црвена сина роза браун
SKU:
RCD08211

Избор на клиент