За BMW S1000RR HP4 S1000R S1000XR S 1000 RR главниот дел на задната суспензија Spools Лизгачот Стојат Завртки М8 CNC мото додатоци заштитник

За BMW S1000RR HP4 S1000R S1000XR S 1000 RR главниот дел на задната суспензија Spools Лизгачот Стојат Завртки М8 CNC мото додатоци

Достапно за нарачка
DEN 767.52
Достапност:


. За BMW S1000 RR HP4 S1000 R S1000 XR главниот дел на задната суспензија Spools Лизгачот Стојат Завртки М8 За Kawasaki zx6r z1000 z1000sx z1000abs z 1000 zx 6r Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Спецификации : ЦПУ Машински Палка Елоксирани Алуминиумски во Боја Annotated во Насловот. Се продаваат како еден Пар (2 парчиња spools) или М8 хардвер за монтирање (2 парчиња - 8мм Завртки) Fitment за : Универзална За 8ММ Завртки ХОНДА СИТЕ МОДЕЛ
SUZUKI ЗА СИТЕ МОДЕЛИ
BMW СИТЕ МОДЕЛ
KAWASAKI ZX10 R 2011-2017
KAWASAKI ZX6 R 2009-2017
KAWASAKI Z800 2013-2017
KAWASAKI Z1000 2015-2017
KAWASAKI VERSYS650 2015-2017 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) Опис : Материјал : Алуминиум Легура Елоксирани и Карбонски влакна Топ Тема : 8мм( Stainess челик) Лизгачот Должина : 44mm Лизгачот Дијаметар : 36mm Боја : Како на сликата покажува Функција : - Состојба : 100% НОВИ резервни производ - Висок квалитет и лесно да се инсталира. - Прилагодлив повеќе флексибилни за да се користи. - Своите стилски дизајн е совршен за вашиот мотор Fitment : - Универзална одговара 8мм Тема Гром мотоцикли. Пакетот вклучува : - 2 парчиња X Завртки и 2 парчиња Spools Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо.Ве молиме контактирајте со нас слободно!

За производот

боја:
М8 ЦРВЕНА, М8 СИНА, М8 ЗЕЛЕНА, М8 ПОРТОКАЛ, М8 GOLE, М8 СРЕБРО, М8 ЦРНА, М8 ТИТАНИУМ
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Suzuki,BMW,Хонда
Материјал Тип:
6061 T6 Алуминиум + Јаглерод влакна
Објектот Должина:
3.4cm
Објектот Ширина:
3.4cm
Бренд Име:
ПЦР
Име На Модел:
Јаглерод-8MM
Објектот Тежина:
0.18kg
Објектот Висина:
4.2cm
Fitment:
Универзална Кул Мода Мотоцикл
Iinstallation:
Лесно се Инсталира,Директна Топ-на
Тип На Објект:
Замав на раката Гајтанот Лизгачот Стои мото додатоци
боја:
Сина, Златна, Црвена, Портокалова, Зелена, Сребрена, Црвена, титаниум
КОЛИЧИНА:
1 Пар (2 ПАРЧИЊА spools)
Motobike Направи:
Kawasaki,Suzuki,Хонда,BMW
Нерѓосувачки челик завртки големина:
Универзална 8мм главниот дел на задната суспензија
ОДГОВАРА ЗА:
Универзал За 8ММ Завртки
Fitment 1:
За Kawasaki zx6r z1000 z1000sx z1000abs z 1000 zx 6r

Избор на клиент