Автомобилската материјали цртан филм симпатична полнети елени мир бамбус торба бон патување животински јаглен торба за во автомобил украси
Новак - 6 %

Автомобилската материјали цртан филм симпатична полнети елени мир бамбус торба бон патување животински јаглен торба за во автомобил

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 225.00
Достапност:


Автомобилската материјали цртан филм симпатична полнети елени мир бамбус торба бон патување животински јаглен торба за во автомобил украси
Име на производ : еден елен безбедно јаглен торба
Спецификации : Околу 23cm * ширина 11cm
Површината Материјал : велур + СТП кожа
Додатен : PP памук + јаглен торба
Овој производ посебно значење во кина : Бон патување

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Име На Модел:
C0050
Специјални Функции:
Deodorization, прочистување на воздухот
Обликот:
Цврста
Бренд Име:
BOASE
Објектот Ширина:
11cm
Тип:
Воздухот Се Два
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Висина:
0mm
Материјал Тип:
велур + СТП кожа

Избор на клиент