Нов производ! Бесплатен превозот Кристал виолетова AB боја д-р hight квалитет стакло pointback rhinestones, DIY/прибор за Облека
Новак - 29 %

Нов производ! Бесплатен превозот Кристал виолетова AB боја д-р hight квалитет стакло pointback rhinestones, DIY/прибор за Облека

Достапно за нарачка
DEN 259.20
DEN 184.00
Достапност:


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Кристал виолетова AB боја Капка pointback rhinestones
Големина : 6x8mm 7x10mm 50pcs/пакет / 10x14mm 13x18mm 30pcs/пакет
18x25mm 15pcs/пакет / 20x30pcs/пакет 10pcs/пакет
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : ААА+кристално стакло
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Повеќе Боја Купи Линк

За производот

боја:
6x8mm 50pcs, 7x10mm 50pcs, 10x14mm 30pcs, 13x18mm 30pcs, 18x25mm 15pcs, 20x30mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
DR
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Големина:
6x8mm 7x10mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm
Број На Модел На:
SWSP708
Техника:
Самолепливи
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Фустан,Чевли,Чанти,Облека,DIY Декорација
Употреба на метод:
Удар или лепак
боја:
Кристал AB боја

Избор на клиент