XINTOU 9pcs/set Кристално Стакло Мермерните Дијамант Занает 30 мм Дома Биро Украси фенг шуи Aquascape Камења свадба сувенири Подароци
Новак - 40 %

XINTOU 9pcs/set Кристално Стакло Мермерните Дијамант Занает 30 мм Дома Биро Украси фенг шуи Aquascape Камења свадба сувенири

Достапно за нарачка
DEN 767.04
DEN 460.00
Достапност:


Име На Производ : Кристално Стакло Дијамант
Големина : 30 mm
Еден Сет содржи : 9 бои ( црвена,жолта,кафена,зелена,бела,сина,розова,небото сина и виолетова)

За производот

Тема:
Будизмот
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
XINTOU
Стил:
Фенг Шуи

Избор на клиент