Креативни Железо водовод Робот Биро светлина E27 Личност Гроздобер Индустриски Правец на Топло Стил Маса светилка за студии Спална соба
Новак - 35 %

Креативни Железо водовод Робот Биро светлина E27 Личност Гроздобер Индустриски Правец на Топло Стил Маса светилка за студии Спална

Достапно за нарачка
DEN 6136.80
DEN 3989.00
Достапност:


Упатство За Купување :
1.Светилки НЕ е вклучена.
2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на Биро светлина пред да го купат.
3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.
4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)
Оваа продавница е препорачливо со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи
За Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по плати цел, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака :
1. Многу од земјата Бесплатен Превозот (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки ќе се испрати во рок од 3 дена. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Ние ќе го Заштити вашиот Корист!
За повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
2. ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме ќе го реши тоа и да ви даде најдоброто решение.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Боја На Каросеријата:
Црна, Понесете sliver
боја:
ЕУ адаптер, НИ адаптер, велика БРИТАНИЈА адаптер
Тип На Објект:
Биро Светилки
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Водовод Биро Светлина
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Број На Модел На:
Американската Ретро Биро светилки
Сенка Тип:
Shadeless
Бренд Име:
LFWEIYK
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Биро Светилки
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Карактеристики:
гроздобер светлина
База Тип:
E27
Број На Модел На:
ретро светилка
Примена:
Дневна соба Dinning Спалната соба Бар Крпа Продавница
Напон:
110V 220V
боја:
Црна/Ретро
Големина:
As Shown
пакет:
Со мало поле

Избор на клиент