Топла Европа и Америка Мода Круг Шупливи Капка Обетки 925 Sterling Silver Макси Циркон Pendant Earings За Жените Накит за Подарок
Новак - 37 %

Топла Европа и Америка Мода Круг Шупливи Капка Обетки 925 Sterling Silver Макси Циркон Pendant Earings За Жените Накит за Подарок

Достапно за нарачка
DEN 133.44
DEN 84.00
Достапност:


Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 16-35days. 60days, Бразил-60days Ali Express Стандард Превозот 16-35days. 60days e Packet 15-25days 35days. ЕМС 5-15days 27days DHL 3-8days 23days ПРОЗОРЦИ 3-8days 23days Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-50days 60-90days Ali Express Saver Превозот 20-35days. 60days
Квалитетот Проблем
Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање.
Ние обезбеди 15 дена се Врати Услуга
За да не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
СТРАСТИТЕ
Метали Тип:
Бакарни Легури,Сребро.
Број На Модел На:
PS-40001
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
сребро позлатен
Форма:
Сребро и Бакар
Метал Печат:
925,Фунта
Гаранција:
Не Е Лесно Да Се Оксидираат И На Забите
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Пакет:
Подарок Завиткан Сомот Торбичка
Големина:
Showed It Under The Picture
Погоден за:
Слободен Дневен Партија/ Подарок/ Годишнината/ Матурска/ Свадбата
Тип:
Бохемски Национален Стил ААА CZ Дијамантски Обетки
превозот:
Воздушен Транспорт,Момент Песна На Вашата Нарачка

Избор на клиент