Мотоцикл Сопирачки За Kawasaki Z1000 2003 2004 2005 2006 CNC Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела

Мотоцикл Сопирачки За Kawasaki Z1000 2003 2004 2005 2006 CNC Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела

Достапно за нарачка
DEN 1535.04
Достапност:


Свитлива : главно се работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед. "Продолжи : работи на функцијата на личен избор на поставувања,може да се прилагоди на должината според вашата желба,подолго или пократко. Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед,ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Fitment : ЗА KAWASAKI Z1000 2003 2004 2005 2006 Спецификација : Висок квалитет на алуминиум CNC заврши Боја : Прикажани во слики(Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет,Нашите фотографии се сите не се уредени со Фотошоп,но тоа е многу Точно) Со Лого(Ласерски) : Z1000 Пакет : вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Целосно 6 позиции со прилагодливи Продолжи : Прибл 4cm Свитлива : 90 степени Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно,без инсталирате инструкции се вклучени. Напомена : -ве Молиме забелешка модел и година на вашиот велосипед, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме дека

За производот

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
14.5inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки држела
Motobike Направи:
Kawasaki
Година:
2003-2006
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл кочница спојки рачката
Број На Модел На:
Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки Држела
Fitment:
за Kawasaki Z1000 2003-2006

Избор на клиент