Нови Хидраулични Електромагнетниот Вентил 25/220992 25220992 за JCB Backhoe Loader 3CX

Нови Хидраулични Електромагнетниот Вентил 25/220992 25220992 за JCB Backhoe Loader 3CX

Достапно за нарачка
DEN 6000.00
Достапност:


Нови Хидраулични Електромагнетниот Вентил 25/220992 25220992 за Backhoe Loader 3 CX
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Исклучи Електромагнетниот
Дел# : 25/220992 25-220992 25220992
Примена :
за Backhoe Loader 3 CX
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

За производот

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
25-220992
Бренд Име:
Holdwell
Материјал:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
стоп електромагнетниот
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
25220992
Производителот Дел Број:
25220992

Избор на клиент