3 ЛАК Лично Замена Bimini Топ Платно,Крошна И Чизми Само,600D СТП Обложени, Одговараат За Bimini Врвот 183x228cm,6'X85-90
Новак - 5 %

3 ЛАК Лично Замена Bimini Топ Платно,Крошна И Чизми Само,600D СТП Обложени, Одговараат За Bimini Врвот 183x228cm,6'X85-90

Достапно за нарачка
DEN 3014.40
DEN 2864.00
Достапност:


Материјал : 100% Морски одделение полиестер ткаенини
Најдобро одговара : 3 ЛАК 7/8"~1" ,22-25мм дијаметар круг цевки
Должина : 6 "Ширина : 90"
Платно не е на висина.
Платно е прилагодено за врзување на рамка конструирана од врвот на линијата 8.10 оз (600 D) полиестер оксфорд со СТП слој, крајната во UV заштита.
Заштита на вас и вашиот брод од дожд и сонце, додека додавање на допир на стилот на вашиот брод. Оваа замена Брод Bimini Топ платно ќе го направат вашиот bimini како нов повторно!
Тоа одговара на многу модели на bimini блузи, но не и гаранција за fitment на сите.
Како да се потврди големина, ве молиме проверете ја оваа слика

За производот

боја:
Армија Зелена, бела, сина, кралска сина, светло сива, црна, беж
Бренд Име:
MAXSHADE ОПФАЌА
Материјал:
600D
Должина (нозе):
6',183cm
одговараат за:
3 лак bimini врвот
Цевки:
Не Се Вклучени
Чизми:
Вклучени
Име:
Крошна И Чизми
Ширина:
90,228cm
Должина:
6',183cm

Избор на клиент