Mesh Моделирање Тесто Машина Торта Плоча за Печење алатки Пица Алатки Пластични Ролери Решетки кујнски прибор
Новак - 20 %

Mesh Моделирање Тесто Машина Торта Плоча за Печење алатки Пица Алатки Пластични Ролери Решетки кујнски прибор

Достапно за нарачка
DEN 116.64
DEN 93.00
Достапност:


Големина : 20*6cm Материјал : пластични Пакет се вклучуваат : 1* Тесто Машина

За производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Тесто Секачи
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Baiyao
Големина:
20*6cm

Избор на клиент