Телефон Случај За Xiaomi Redmi 4X 4 4а-Pro 4 3 3 Про 3X Случај Флип Мобилни Кожа Случај За Xiaomi Max Микс М5 Redmi Забелешка 4X 4 3 Случај

Телефон Случај За Xiaomi Redmi 4X 4 4а-Pro 4 3 3 Про 3X Случај Флип Мобилни Кожа Случај За Xiaomi Max Микс М5 Redmi Забелешка

Достапно за нарачка
DEN 205.92
Достапност:


Продажба Точка :
1.100% сосема нов од Hong Baiwei;
2.СТП Кожа + Мека TPU Силикони ( Ултра-тенок и издржливи Лесно да се Инсталира )
3.Нудат инстант сите околу заштита од гребнатини
4.Disigned како Паричникот Торбичка Случај ,Карта на слотови и внатрешниот џеб за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички;
5.Направени од добар квалитет СТП кожа и меки TPU материјал, Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира.
Ние Ќе го провериме Секој Случај за Да се Осигура Сè Е во РЕД Пред Sended
Ние Ќе испратиме цел во 1 или 2 дена По Плаќање Оствари
Ние ќе Пакет Добро
Телефон Случај За Xiaomi Redmi 4 X 4А-4 Pro 4 3 Pro 3 X Случај Флип Мобилни Кожа Случај За Xiaomi Max Микс М5 Redmi Note4 X 4 3 Случај Маска
Совршено Погодни
За Xiaomi Redmi 4А -
За Xiaomi Redmi 4 про
За Xiaomi Redmi 4
За Xiaomi Redmi 4 X
За Xiaomi Redmi 3 X
За Xiaomi Redmi 3
За Xiaomi Redmi 3 Про
За Xiaomi Redmi Про
За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
За Xiaomi Redmi Забелешка 3
За Xiaomi Микс
За Xiaomi Max
За Xiaomi Mi5
Превозот :
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

За производот

Материјал:
За Redmi 4, За Redmi 4X, За Redmi 4А -, За Redmi 4 Про, За Redmi 3, За Redmi 3S 3Pro, За Redmi 3X, За Redmi Про, За Redmi Забелешка 4X, За Redmi Забелешка 4, За Redmi Забелешка 3, За Xiaomi Max, За Xiaomi се Меша, За Xiaomi Mi5
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
бизнис
Големина:
For Phone
Карактеристики:
за случај
Одговараат на:
За Xiaomi Redmi 4X
Стил:
Стил
Модел:
Мобилен Телефон Случаи & Кеси Додатоци
Функција:
Функција
Тип:
Телефон случај Додатоци & Делови
Модел 1:
За Xiaomi Max Микс Mi5
MModel 2:
За Xiaomi Redmi 4 4А-4X 4 Про 3 3X 3 Про
Модел 3:
За Xiaomi Redmi Про Забелешка 3 4 4X

Избор на клиент