beibehang Обичај Фото Позадина Кат Сликарство Пештерата Делфин Плажа Бања Спалната соба 3D Кат de papel parede
Новак - 49 %

beibehang Обичај Фото Позадина Кат Сликарство Пештерата Делфин Плажа Бања Спалната соба 3D Кат de papel parede

Достапно за нарачка
DEN 1824.00
DEN 930.00
Достапност:

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Не големина информации. Поднесете вашата цел Плаќања на OK совет : . Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
16327213
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини

Избор на клиент