Висок Квалитет на Проектор Светилка на ЕЗ.J6300.001 За ACER P7270 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
Новак - 5 %

Висок Квалитет на Проектор Светилка на ЕЗ.J6300.001 За ACER P7270 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач

Достапно за нарачка
DEN 3167.04
DEN 3009.00
Достапност:


Опис
Име на производ : Brand New Висок Квалитет на Проектор Светилка Со Станбен Дел број : EC.J6300.001 Компатибилни Модели : За ACER P7270
Wattage : 280 W Светилка Живот : >2000h Инсталација : Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 150 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
Shippment
1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
2 ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Ние се користи од DHL, UPS-от, EMS или слично да брод од објектот. На следење на број ќе бидат обезбедени за вас.
3 ) : стоки ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање прифатени.
4 ) : товарни НЕ Ги покриваат дополнителните трошоци на далечно место. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел.
5 ) : Обично сите предмети се испратени од страна на курирската служба DHL. Ако од други превозот начини, ве молиме контактирајте со нас.
6 ) : Обично се постави Прогласи Vaule За Царинска од US $ 5 долари за една светилка . Ако сакате да платат помалку данок, контактирајте со нас. Ви благодариме.
7 ) : просечната превозот времето е 10 - 25 работни дена. Ве молиме овозможи доволно време за испорака компанија за процесот на пратката. Вашиот љубезно разбирање е високо ценет.
Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот и да се направат нештата право пред планирате да ни даде НЕГАТИВНИ повратни информации или НИСКА DSRs.
Плаќање
Зачувам е првата опција на плаќање нарачување преку Ali Express. Преку Зачувам, може да се плати со Moneybookers Кредитна Картичка (Visa, Master Card) Т/T (Банкарски) Western Union
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.com, водечки трети лица онлајн
плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без
изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е
само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека've доби цел.
За повеќе информации за Зачувам,ве Молиме да ги погледнете :
escrow.aliexpress.com/escrow-faq/about-escrow/what-is-escrow.html

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
ЕК.J6300.001
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Отворено,Професионални,Едрење
Просечен Живот (часот):
>2000h
Гаранција:
150 дена
Wattage:
280W
Карактеристики:
Високо Квалитетна Светилка Проектор
Модул Бр.:
ЕК.J6300.001
вклопуваат со:
За ACER P7270
работа со:
За ACER P7270
Проектори:
За ACER P7270

Избор на клиент