Нови пристигнување 2017 Пролет&Лето квалитет класичен долг ракав кошула корејски стил мода тенок high-end бутик мажите кошула М-XXXL

Нови пристигнување 2017 Пролет&Лето квалитет класичен долг ракав кошула корејски стил мода тенок high-end бутик мажите кошула

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
Достапност:


Нови пристигнување 2017 Пролет&Лето квалитет класичен долг ракав кошула корејски стил мода тенок high-end бутик мажите кошула М-XXXL

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Vrace & Hmase
Стил:
Моден неврзан
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
310
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер Влакна
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Мажи
Сезоната:
Пролет&Лето
Материјал:
Памук,Полиестер Влакна
База стил:
моден град
квалитет:
висок-квалитет
Име 1:
Маица
Име 2:
Мажите Кошула
Име 3:
camisa masculina(португалски)
боја:
како Слика
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL

Избор на клиент