Отворено балкон Американската Држава Северна Лофт Индустриски Градинарски Коридор Светилка Спалната соба Декоративни Ѕид Светилка Ходникот Светлина Осветлувањ?
Новак - 5 %

Отворено балкон Американската Држава Северна Лофт Индустриски Градинарски Коридор Светилка Спалната соба Декоративни Ѕид Светилка

Достапно за нарачка
DEN 2592.00
DEN 2462.00
Достапност:

Отворено балкон Американската Држава Северна Лофт Индустриски Градинарски Коридор Светилка Спалната соба Декоративни Ѕид Светилка Ходникот Светлина Осветлување
Топло напомена : ве Молиме љубезно го изберат правото оние кои треба
Типот е водоотпорен ѕид светилка . на shad насока само може да се надолу .
Б тип не е waterproor ,само затворен тип, сенка насока може да биде нагоре или надолу
Опис
Модерниот Стил ѕид светлина во Собата.
Сосема нов и висок квалитет.
Изработени од Железо.
Бела-Модерен и Класичен.
Совршена декорација за дома мебел.
Простор Одговара : Дневна Соба, Спална Соба, Бар
Забелешка : ве Молиме да се побара професионална техничар за да помогне да се инсталира.
Светлината Информации :
Светилка тип : Железо ѕид светла
Материјал : Железо
Стил : Европската модерен стил
Предложено е применливо простор : трпезарија, дневна соба, бар, итн.
Предложено е применливо простор големина : 5-20 квадратни метри
Напон : 110 V-220 V
Предложениот извор на светлина : E27 топло бела или бела сијалица
Извор на светлина вклучени Да или Не : Не
Боја : КАКО НА СЛИКАТА
Answer : ___________________________ Note : производот е сцена график е само за на сцена симулација. Како да се производот е вистинска големина, ве молиме обратете се до параметар.
Пакетот Вклучува :
1 x ѕид светла ( не се вклучени стакло, Цената не се вклучуваат на сијалицата)
ЗАБЕЛЕШКА : големина како ваш избор
Ве молиме имајте во предвид ракување не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. Клиентот е одговорен оние такси

За производот

Абажур Боја:
Со Водоотпорен тип
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Бренд Име:
JIAKMJ
Осветлување Област:
3-метри 5square
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Гаранција:
2 година
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Црна
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
СМО-WL-1030
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1

Избор на клиент