DCEE Најновите Модни Пластични Муслимански Headscarf Абаја Khimar Магнетни Hijab Шамија Магнет Pin

DCEE Најновите Модни Пластични Муслимански Headscarf Абаја Khimar Магнетни Hijab Шамија Магнет Pin

Достапно за нарачка
DEN 648.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
DCEE
боја:
6 Бои Се Мешаат
Големина:
20mm
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Избор на клиент