50x160cm памучна ткаенина Оаза на смиреност ДВОР Quilting Бебе Постелнина Фустан Quilted Tilda Крпа Комбинација ткаенина За DIY Шиење Ватенка
Новак - 6 %

50x160cm памучна ткаенина Оаза на смиреност ДВОР Quilting Бебе Постелнина Фустан Quilted Tilda Крпа Комбинација ткаенина За DIY

Достапно за нарачка
DEN 233.76
DEN 220.00
Достапност:


стил : СП-212
материјал : 100% Памук Twill ДОБАР КВАЛИТЕТ
модел : како екранот
големина : 1pc = 160cm x 50cm ( ширина x должина)
(се намали со рака, +/- 2cm надоместок)
употреба : се тенки и густа, погоден за бебе, кошули, облека, постела опфаќа, престилка, quilting,
крпеница, занаети, scrapbooking, играчки, кеси и сл.

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Печатени

Избор на клиент