52MM 3 Во 1 Volt метар+вода temp мерач+Притисок на Маслото Мерач за Полнење Volt метар Или Температурата на Маслото Мерач Тројно Мете ЕП-AW-C3

52MM 3 Во 1 Volt метар+вода temp мерач+Притисок на Маслото Мерач за Полнење Volt метар Или Температурата на Маслото Мерач Тројно

Достапно за нарачка
DEN 449.76
Достапност:


Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN - 52 MM 3 Во 1 Volt метар+вода temp мерач+Притисок на Маслото Мерач за Полнење Volt метар Или Температурата на Маслото Мерач Тројно Мете ЕП-AW-C3 Карактеристики :
3 во 1 автомобил автоматски мерач, вклучувајќи мерач на температура на вода, масло мерач на температура, притисок на маслото колосек,Volt Мерач на Секој три од нив.
Направен од челик материјал, издржлив да ја користите.
Мерач на температура на вода мерен опсег : 40 - 120 Сте.В .
Температурата на маслото мерач мерен опсег : 50 - 150 Сте.в.
Масло мерач на притисок мерен опсег : 0 - 7kg.
Volt Мерач мерен опсег : 8 V - 16 V
Состојба : 100% Нови.
Напојување : DC 12 V Професионални.
Дијаметар : 2."/52mm.
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Со Корисниците Упатство На англиски јазик,Професионална инсталација е Препорачливо.
Универзална одговара за : повеќето од автомобили или моторс
Пакетот вклучува :
AW-C3 A
1 X Масло Temp Мерач
1 X Масло Prees Мерач
1 X Volt Мерач
1 X Масло Temp Сензор/ NPT1 /8
1 x Масло Prees Сензор / NPT1 /8
AW-C3 B
1 X Масло Temp Мерач
1 X Вода Temp Мерач
1 X Масло Prees Мерач
1 X Масло Temp Сензор/ NPT1 /8
1 x Масло Prees Сензор / NPT1 /8
1 X Вода Temp Сензор / NPT1 /8
AW-C3 C
1 X Вода Temp Мерач
1 X Масло Prees Мерач
1 X Volt Мерач
1 x Масло Prees Сензор / NPT1 /8
1 X Вода Temp Сензор / NPT1 /8
НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА!
*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
Граѓански
Граѓанско-Година:
1990 година
Бренд Име:
EPMAN
Објектот Должина:
00
Објектот Ширина:
00
Објектот Висина:
00
Објектот Тежина:
0.7
Материјал Тип:
ABS Пластика
Специјални Функции:
3 во 1 автомобил автоматски мерач
Осветленост Дел Број:
00
Производителот Дел Број:
00
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
00

Избор на клиент