Жените Флорални со Црни Ленти Фитнес Брз Сува Тренингот Leggings Унисекс Висока Половината Коленото Должина Аеробна Вежба Панталона Полна Големина

Жените Флорални со Црни Ленти Фитнес Брз Сува Тренингот Leggings Унисекс Висока Половината Коленото Должина Аеробна Вежба Панталона

Достапно за нарачка
DEN 719.52
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Број На Модел На:
540862631256
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Должина:
Knee-Length
Половината Тип:
Висок
Шаблон Тип:
Печати

Избор на клиент