Трговија на големо Обрачот Обетки Голем Круг Обетки Кошарка Brincos Партија Јамка CCB Обетки за Жените УВ Накит 80MM
Новак - 10 %

Трговија на големо Обрачот Обетки Голем Круг Обетки Кошарка Brincos Партија Јамка CCB Обетки за Жените УВ Накит 80MM

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Бренд Име:
KANUBIN
Број На Модел На:
YE1531
Материјал:
железо жица+CCB
Метали Тип:
железо жица+CCB

Избор на клиент