262.5 На 0.5 M 26 Заби 2,5 mm Вратило Тесни Пом Пластични Назабена Опрема Играчка Модел Опрема (5000pcs/многу)

262.5 На 0.5 M 26 Заби 2,5 mm Вратило Тесни Пом Пластични Назабена Опрема Играчка Модел Опрема (5000pcs/многу)

Достапно за нарачка
DEN 4827.84
Достапност:


Модел : 262.5 На
Модул : 0.5
Забите број : 26
Погоден вратило / бленда : 2,5 mm (тесни)
Дијаметар : 14mm
Дебелина : 4mm
Материјал : ПОМ материјал

За производот

Материјал:
Пластични
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Број На Модел На:
262.5 На
Обработка:
Леене
Standard or Nonstandard:
Стандард
Ветер:
Десната Рака
Производот Категорија:
Играчка пластични делови
Играчка Категорија:
Други играчки

Избор на клиент