Најновите светла UD карбонски влакна карбонски влакна handlebar целосна јаглерод патот велосипед handlebar велосипед на патот велосипед handlebar додатоци 31.
Новак - 6 %

Најновите светла UD карбонски влакна карбонски влакна handlebar целосна јаглерод патот велосипед handlebar велосипед на патот

Достапно за нарачка
DEN 1534.08
DEN 1442.00
Достапност:

Материјал : Јапонија Toray t800 карбонски влакна Слика : UD + бела и црвена боја со златно светлина Калибар : 31.8 mm Надолу : 125mm Продолжување : 80mm Големина : 31.8 * 400 MM / 420 MM / 440 MM (c-c) Тежина : 200-215 G Перформанси Вовед : 1. Италија од професионален дизајн на производи, навали се наведнуваат на сопирачки, систем е особено погоден за користење, овозможувајќи ви што повеќе да ги користат безбедна и поудобно. 2. Наведнуваат на рамнотежа на перформанси, огромното мнозинство на тела може да се примени. 3. Позицијата на сопирачки, систем е специјално испрскаат со слој на боја честички за зголемување на триење помеѓу кочница справи и handlebar, опремата е повеќе од солидно. Овој модел стана модерна road трки стандардните модели.

За производот

Употреба:
Патот Велосипеди,BMX,Круизери
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
1
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
PuraRaza
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар

Избор на клиент