единствена креативна Слатка бонбони кутии високо-одделение свадба подарок кутија метал калај занает складирање железо бонбони кутија
Новак - 8 %

единствена креативна Слатка бонбони кутии високо-одделение свадба подарок кутија метал калај занает складирање железо бонбони

Достапно за нарачка
DEN 1236.00
DEN 1137.00
Достапност:


мала големина : 6 X6 X8cm
големи димензии : 11 X6.5 X7.5cm

За производот

Подарок Кутија Големина:
60x60x80mm, 110x65x75mm
Повод:
Партија,Свадба,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Цвет
Број на Компјутери:
12pcs
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
125

Избор на клиент