(3 Стилови)Нов Луксузен За Nokia Lumia 215 Стојат Стп Кожа случај покрие Флип паричникот Случај За Nokia 215 заштита Со Држачот
Новак - 10 %

(3 Стилови)Нов Луксузен За Nokia Lumia 215 Стојат Стп Кожа случај покрие Флип паричникот Случај За Nokia 215 заштита Со Држачот

Достапно за нарачка
DEN 122.88
DEN 110.00
Достапност:


(3 Стилови)Нов Луксузен За Nokia Lumia 215 Стојат Стп Кожа случај покрие Флип паричникот Случај За Nokia 215 заштита Со Држачот
Descriptio n : 1. Компатибилен За Huawei Искачи P9 Лајт 5.2 инчен 2. Стојат Функција 3. Материјал : СТП Кожа 4. Оваа l мастило има 3 стилови 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. Слика Шоу

За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Големина:
For Nokia Lumia 215
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Обичен
Карактеристики:
Стојат Флип
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен 1:
Маска за Nokia Lumia 215
Компатибилен 2:
Паричникот Случај за Nokia Lumia 215
Компатибилен 3:
Флип Случај за Nokia Lumia 215
Компатибилен 4:
Случај за Nokia Lumia 215
Функција:
Картичка Паричник На Врати
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А++++
Тип:
Случај
Бродови Од:
Кина

Избор на клиент