RYGOU За iPad mini Случај Магнет се Разбудам на Спиење Функција Стојат Стп Кожа Smart Случај За Apple iPad mini 1 2 3 Таблета Додатоци

RYGOU За iPad mini Случај Магнет се Разбудам на Спиење Функција Стојат Стп Кожа Smart Случај За Apple iPad mini 1 2 3 Таблета

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:

СТП Кожа Smart Случај за APPLE i Pad Mini1 Mini2 Mini3 Таблета Заштитна Маска Случај се Залагаме за i Pad Mini 1 2 3 7.9 инчен Школка Маска
Компатибилен модел : A1432 A1454 A1455 A1489 A1490 A1491 A1599 A1600
Преглед Тенка, минимална дизајн.
На лесни, трајни Smart Cover заштитува за вашиот i Pad екран без покривање својата алуминиум назад. Така вашиот i Pad уште изгледа и се чувствува како тоа треба да биде — само со малку дополнителна заштита. Полиуретански дизајн.
Smart Покритие е направено од полиуретан. Тоа, исто така, има мека, боја-одговараше микрофибер поставата која помага да се задржи вашиот екран чисти. Магнетни конекција.
Зглоб magnetically се усогласува на Smart Cover за i Pad за совршено се вклопуваат, додека магнети внатре помогне да остане стави. Тастатура застане.
На Smart Cover не двојна должност, како тастатура застане. Пати назад за да го навалите за i Pad во удобно пишување позиција. Разбуди на отворено. Спиење на блиски.
Отворање на Smart Cover, и на таблет магично се буди. Затворите, и таблет автоматски оди да спие. Face Time и филм застане.
На Smart Cover набори во само на вистинските места за да стане совршен Face Time и филм-гледање застане.

За производот

Број На Модел На:
A1432 A1454 A1455 A1489 A1490 A1491 A1599 A1600
Модел Компатибилност:
за ipad mini 1 2 3
Стил:
Повик
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Бренд Име:
RYGOU
За IPad Модел:
iPad mini 1/2/3
Материјал:
PU
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Таблета Додатоци:
за ipad mini 3 случај
Таблети E-Book Случај:
за ipad mini 2 случај
Случај за iPad mini 1:
A1432 A1454 A1455
Случај за ipad mini 2:
A1489 A1490 A1491
Случај за ipad mini 3:
A1599 A1600

Избор на клиент