+ Електронска Actuator K03 248 162 142 099 53039700099 53039880099 03C145701K 03C145701Q 03C145702P 03C145702PX 03C145702PV Turbo
Новак - 10 %

+ Електронска Actuator K03 248 162 142 099 53039700099 53039880099 03C145701K 03C145701Q 03C145702P 03C145702PX 03C145702PV Turbo

Достапно за нарачка
DEN 23682.72
DEN 21314.00
Достапност:


Со Електрична Actuator K03 248 162 150 142 099 53039880162 53039880248 53039880150 53039880099 53039880142 03 C145701 T 03 C145701 K 03 C145701 Q 03 C145702 P 03 C145702 PX 03 C145702 PV Турбо Турбополнач За ФОЛКСВАГЕН "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 5 Поло 5 Scirocco Tiguan Touran 1.4 L TSI 2005 - Мотор : БЛГ BMY BWK ПЕШТЕРАТА CAVB CAVC 1.4 L TSI 170 HP трговија на Големо Со електронска Actuator
Турбо Модел :
K03 0162 248 099 0150 0142
53039880248 53039880162 53039880150 53039880099 53039880142
53039700248 53039700162 53039700150 53039700099 53039700142
5303-988-0248 5303-988-0162 5303-988-0150 5303-988-0099 5303-988-0142
5303-970-0248 5303-970-0162 5303-970-0150 5303-970-0099 5303-970-0142
03 C145701 T 03 C145701 K 03 C145701 Q
03 C145702 P 03 C145702 PX 03 C145702 PV
За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф V 6 1.4 L TSI GT Поло 5 Scirocco Tiguan Touran 1.4 L TSI 2005 - Мотор : БЛГ BMY BWK ПЕШТЕРАТА CAVB CAVC 1.4 L TSI 1.4/4 170 HP Апликации : 2009 - За "Фолксваген" Touran 1.4 L TSI Мотор CAVC 2007-2010 година За "Фолксваген" Touran 1.4 L TSI Мотор БЛГ, CAVB 2007 - За "Фолксваген" Tiguan 1.4 L TSI Мотор BWK 2008 година - За "Фолксваген" Scirocco 1.4 L TSI Мотор BWK 2010 - За Фолксваген Поло V 1.4 L TSI Мотор ПЕШТЕРАТА 2008 година - За Фолксваген Голф VI 1.4 L TSI Мотор BWK 2005-09 За Фолксваген Голф V 1.4 L TSI Мотор BWK 2005-09 За Фолксваген Голф V 1.4 L TSI Мотор БЛГ, BMY
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Frequence Опсег:
.
Автомобил Производител:
Фолксваген
Модел Година:
2002-2012
Објектот Висина:
28inch
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Име На Модел:
53039880150 53039880099 53039880142 53039700150 53039700099 BMY 1.4 L
Објектот Должина:
29inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
10.2kg
Објектот Ширина:
28inch
Име На Модел:
K03 248 162 099 150 142 Турбополнач Турбо Со електрична actuator
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф V 5 6 GT Поло 5 Scirocco Tiguan Touran 1.4 TSI L
моторот моторот:
БЛГ BMY BWK ПЕШТЕРАТА CAVB CAVC 1.4 L TSI 170HP
Дел Бр.:
53039880248 53039880162 53039880150 53039880099 53039880142
Дел NO..:
53039700248 53039700162 53039700150 53039700099 53039700142
ОЕМ Нема..:
03C145701T 03C145701K 03C145701Q 03C145702P 03C145702PX 03C145702PV
Дел Број:
5303-988-0248 5303-988-0162 5303-988-0150 5303-988-0099 5303-988-0142
Дел Број ..:
5303-970-0248 5303-970-0162 5303-970-0150 5303-970-0099 5303-970-0142

Избор на клиент