10PCS 4 инчи Пластика, Најлон за да се Префрлате Пролет Стеги за Машини За Фотографија Пролет Клип Фото Студио Позадина Менгеме DIY Алатки
Новак - 46 %

10PCS 4 инчи Пластика, Најлон за да се Префрлате Пролет Стеги за Машини За Фотографија Пролет Клип Фото Студио Позадина Менгеме

Достапно за нарачка
DEN 824.64
DEN 445.00
Достапност:


Карактеристики :
1. Висок-Квалитет, Тешки Најлон Изградба 4 Инчен Големина Стеги за Фотографија Backdrops,Дрво, Занаети и Повеќе.
2. Совршен за на плажа или кога ќе патуваат! Сите на плажата ќе сакате овие! Заоблени рачки за удобен зафат со нежни, pivoting влошки кои се прилагоди на стисок на површината.
3. Овие На Стеги, мини стеги за продажба може да се користи за сите видови на проекти како што се лепење, стегање, грчевито држејќи се за, и во DIY осветлување фотографија, Дрво, Фотографија, Фото Backdrops, Изработка Тешки Најлон Изградба
4.Дали ќе се користи овие во студио за фотографија, во дрво продавница, додека го прават DIY работни места низ куќата или со вашата омилена занаети, пролет стеги може да биде вашиот најдобар пријател - особено кога ви треба екстра рака.
5. Сет за Хартија Фото Позадина Позадина Дрво.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Големина : прибл. 4 инчен
Боја : Црна
Количина : 10pcs
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакети :
10 x Пролет Toggle Стеги

За производот

Големина:
4 inches
Употреба:
Тешки
Број На Модел На:
За Да Се Префрлате Пролет Стеги
Бренд Име:
alloet
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
пролет менгеме
Материјал:
Пластични
Боја На Каросеријата:
Црна
Објектот Количина:
10pcs
Големина:
Approx. 4 inch
боја:
Црна

Избор на клиент