35.46' Кина Тибет thangka nepalese везови ангел и деца
Новак - 25 %

35.46' Кина Тибет thangka nepalese везови ангел и деца

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 720.00
Достапност:


Големина
Висина 35 инчи Долго 24 инчен
Висина 90 cm Долги 60 см
Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакување
Материјали од свила платно
Состојба Добра состојба
Потекло Кина

За производот

Бренд Име:
MOEHOMES
Стил:
Религиски
Тема:
Луѓе
Материјал:
Текстилна & Ткаенина

Избор на клиент