Јапонија Аниме Dragon Ball СУПЕР Оригиналната Banpresto DXF СУПЕР ВОИНИ vol.1 Колекција Фигура - Водови
Новак - 36 %

Јапонија Аниме Dragon Ball СУПЕР Оригиналната Banpresto DXF СУПЕР ВОИНИ vol.1 Колекција Фигура - Водови

Достапно за нарачка
DEN 1094.40
DEN 700.00
Достапност:

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

За производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Banpresto
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
За 17cm Висина
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 14 години,Grownups
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
DXF
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Големина:
About 17cm Height

Избор на клиент