Лето, т-маица жените бренд tees блузи кратки ракави кошули памук v деколте, жените т кошула секси femme Солидна Боја тенок одговара Блузи Tees
Новак - 38 %

Лето, т-маица жените бренд tees блузи кратки ракави кошули памук v деколте, жените т кошула секси femme Солидна Боја тенок одговара

Достапно за нарачка
DEN 553.92
DEN 343.00
Достапност:

3937 инчи) се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот со ниска вредност. Бразил) ќе го направи тоа повеќе време, ве молиме да бидете трпеливи. Далечински земји и строги Царински (на пр. Должност & Данок ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.Лето, т-маица жените бренд tees блузи кратки ракави кошули памук v деколте, жените т кошула секси femme Солидна Боја тенок одговара Блузи Tees
Детали за производот Спецификација : Функција : Novetly,Секојдневен,100% Сосема Нов 100% сосема нов и висок квалитет на Qauntity : 1 PC Пол : Жените Материјал : Spandex,Памук Шаблон тип : Цврсти, Како што е прикажано Јака : O-врат/V деколте, t риза Ракав : краток ракав т кошула жените блузи и tees Пакет вклучуваат : 1x жените т-маица(лето/есен tees) Големина на Табела Големина Опис : (1 cm = 0. Тоа е поевтино, но побавни. Плаќање Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ние ќе го цениме тоа многу. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. Превозот Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите. Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager. Сега Кина Пост Воздух Mail прифати парцели на 26 земји : сад; Обединето Кралство; Австралија; Русија Федерација; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Нашата услуга Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. Ние ќе се најде на најниска цена за вас Нашите производи Ние користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете. Ако вашата земја не е во листата, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се намали превозот цена. Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, поштенски код, телефонски броеви, итн. Слики покажуваат
Контакт со нас на :
Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от).

За производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
T5 t кошула, жени
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
GZXISI
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи,жените блузи и tees
Блузи Тип:
Tees,harajuku,т-маица жени
Пол:
Жените,т-маица жените летото 2016 година бела,т-маица, краток ракав памук блузи
Боја Стил:
Природна Боја,краток ракав тенок кошула
т кошула, жени:
Жените блузи и tees 2017 црна,жена на модата летото 2017
Маици:
графички tees жените писма ,графички tee кошули за жени
tshirt жените летото 2017:
жените лето блузи 2017 т-маица жените гроздобер
Краток женска маици:
жените секси т кошули летото 2017
лето блузи 2017:
Лето Т Кошули За Жени
жените блузи:
Тенок одговара Блузи Tees т

Избор на клиент