600 компјутери/лот 2 chiffon цвет мини - трговија на големо платно цвеќиња за diy headband, косата клипот или лак за коса
Новак - 10 %

600 компјутери/лот 2 chiffon цвет мини - трговија на големо платно цвеќиња за diy headband, косата клипот или лак за коса

Достапно за нарачка
DEN 5520.00
DEN 4968.00
Достапност:


100% Нови
Материјал : Chiffon
Бои : 20 Бои како сликата .
Големина : цвет големина : за 1.96" ( 5 см )
Овие убави цвеќиња се совршени за DIY предмети : девојки/бебе headband , жените се облекуваат , ремени , чевли итн.
Пакетот вклучува : 600 компјутери . (може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
Answer : ___________________________ Note : Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот . Сите бои се предмет на реалните предмети .
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот во 3-5 дена по уплата.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Пакување :
1. На тежина и големина се само за вашиот референца .
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.
Многу ви благодариме за вашето купување!

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
ETALLEG
Стил:
Моден
Број На Модел На:
F010
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент