Ayliss 2017 Топла 7 Центри Јога Медитација Исцелување Балансирање Круг Камен Монистра Водат Хривнија Поставите Енергија Хривнија Накит 2pc
Новак - 7 %

Ayliss 2017 Топла 7 Центри Јога Медитација Исцелување Балансирање Круг Камен Монистра Водат Хривнија Поставите Енергија Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 360.48
DEN 335.00
Достапност:


Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.
Сите Брод Со Цел Следење на NO . Статусот Може Да Се Следи.
80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена. Надвор Од Contol.
Опис : 2 парчиња од 7 Чакра Енергија Моќ Камен Водат Нараквици. Вклучени : 7 Чакра Се Зголеми Кварцен Камен/ Lotus Шарм Хривнија Метал : Легури. Еластична тема String. Стилот на #1 : 7 Камен Материјал вклучува : Природни Аметист, Рок Кварцен Кристал,Синтетички Sodalite, Зелена Aventurine, Жолта Aventurine, Црвена Ахат, Синтетички Redstone. Стилот на #2 : 7 Камен Материјал вклучува : Синтетички Пурпурна Ахат, Обоена Lapis Lazuli,Синтетички Тиркизна, Синтетички Царот камен, Тигар око, Синтетички Килибар, Синтетички Црвено ахат. Роуз Кварц Камења #Стил 1 : Камен Дијаметар : 8mm. Дрвото на животот Шарм големина : 15mm. Мушка големина : 8*5мм. Хривнија Должина : 6.9 инчи (и 17,5 см) #Стил 2 : Камен Дијаметар : 8mm. Лотос Цвет Шарм големина : 16mm*16mm. Мушка големина : 8*5мм. Хривнија Должина : 6.9 инчи (и 17,5 см) #Стил 3 : Камен Дијаметар : 8mm. НП Симбол Шарм големина : 15mm. Мушка големина : 17*10мм. Хривнија Должина : 6.9 инчи (и 17,5 см) #Стил 4 : Камен Дијаметар : 8mm. Мушка големина : 8*5мм. 6.3 Инчи должина за Стил 1, 7 Инчи Должина за Стил 2. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејството,пријател. Добро за случува партија или банкет.
#Стил 1
# Стил 2
#3 стил
#Style4
За Да Ги Видите Парк Јасен Производи. Ограничена Количина.
98% Цел Shiped Во Рок Од 2 Дена По Уплатата.
Сите производи Донесени 3 Пати Испита Пред Превозот, Но Понекогаш Проблем Може да се Предизвика Од Превозот, Ако Има Било какви прашања, ве Молиме Контактирајте не Директно, Испрати Relevent Слика, Ќе ја Доби Делумно Или Целосно враќање на Пари, Ние исто Така Може да се Ре-испратете Производ Ако е Потребно
Не Се Стави Спор Или Да Му Даде Лош Повратни Информации Директно! Тоа Ќе Го Направи Проблемот Комплицирано!
Контактирајте Не Директно Ќе Им Помогне Да Заштедите Повеќе Време За Да Се Подобри Услуги.
Ние Сме Една Од Најголемите Модни Накит Компанија Во Јужна Кина.Имаат Сопствен Бренд. Обезбеди OEM Услуга За Многу Познатиот Бренд за Накит Компанија во Светот. Сите Производи Seaze Светот На Модата.
Големи Купување, Голем Обем На Производство, Силна Соработка, Ист Квалитет, Најдобра Цена.
Продавачот Превозот Методи, Вклучувајќи : E-пакет/Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние Го Избере Најдобриот Начин Се Разгледа За Време И Безбедност .Сите Со Следење БР.
Пратката Ефект Во Рок Од 3 Дена, Брод Зема 15-60 Дена, Излезе Од Контрола. 80% Цел Примени Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 40 Дена, 10% Во Рок Од 60 Дена, Излезе Од Контрола.
Стандард Internationl Пакет, Внатрешниот Балон Филм, Надвор Картонска Кутија. Посебни Dur Krabičkách За Поголем Квантитет.

За производот

Должина:
17.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ayliss
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
jjb065001+jjb069601/jjb065001+jjb069602/jjb065001+jjb069603
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Еластичен Хривнија Должина:
Прибл. 6.9инчи
Камен Дијаметар :
Прибл. 8мм
Spacer Мушка Големина:
Прибл. 8*5mm
функција 1:
Енергија Камен Хривнија
Количина:
2 парчиња 7 Чакра Нараквици
Карактеристика 2:
се водат хривнија
функција 3:
7 Центри Јога Brcelet

Избор на клиент