10PCS/многу PL6-04 6mm да 1/2 Пневматски Конектори Лактот Фитинг BSPT Пневматски Додаток Брз Полнач ПЛ Цевка Фитинзи

10PCS/многу PL6-04 6mm да 1/2 Пневматски Конектори Лактот Фитинг BSPT Пневматски Додаток Брз Полнач ПЛ Цевка Фитинзи

Достапно за нарачка
DEN 371.04
Достапност:


За производот

Тип:
Лактите
врска:
прирабница
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
PL6-04
Глава Кодот:
Кружни
Обликот:
L

Избор на клиент