BASEHOME 100pcs/многу 1.5 mm Дупка Бакар Spacer Монистра Права Цевка Монистра за DIY Логор Ѓердан Хривнија Одлуки
Новак - 30 %

BASEHOME 100pcs/многу 1.5 mm Дупка Бакар Spacer Монистра Права Цевка Монистра за DIY Логор Ѓердан Хривнија Одлуки

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 168.00
Достапност:


BASEHOME 100pcs/многу 1.5 mm Дупка Бакар Spacer Монистра Права Цевка Монистра за DIY Логор Ѓердан Хривнија Одлуки Големина : 20 X2mm( внатрешна големина околу 1.5 мм) Количеството : 100pcs/многу

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
BASEHOME
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
a547
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Бакар
Количина:
100pcs/многу
1:
права цевка монистра
2:
метал spacer монистра
3:
метал монистра
4:
spacer монистра
5:
кривата на температурата монистра
Големина:
20x2mm (внатрешна големина

Избор на клиент