2018 Нова Колекција 925 Sterling Silver Срцето Змија Синџир Хривнија & Алка 17CM 18CM 19CM 20CM парична Казна Накит За Жените

2018 Нова Колекција 925 Sterling Silver Срцето Змија Синџир Хривнија & Алка 17CM 18CM 19CM 20CM парична Казна Накит За Жените

Достапно за нарачка
DEN 1519.68
Достапност:


Материјал : 100% Фунта Сребро ,ако не ,Целосно Враќање на средствата .

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
GOS906
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
BISAER БС
Функција:
Период Tracker
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Затворач
Материјал:
925 Sterling silver
гарантирањето:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена ,Пријател ,Семејство ,Душо,Годишнина
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина
Должина:
17-20

Избор на клиент