Панк Секси Лето Plaid Женска Секојдневен Фустан Без Ракави Готски Оглавник Поклон Фустан Шпагети Рака Фустани
Новак - 5 %

Панк Секси Лето Plaid Женска Секојдневен Фустан Без Ракави Готски Оглавник Поклон Фустан Шпагети Рака Фустани

Достапно за нарачка
DEN 2544.00
DEN 2417.00
Достапност:


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Декорација:
Лак
Стил:
Панк Стилот
Силуета:
Пупка
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
oulu
Број На Модел На:
П-236
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Plaid

Избор на клиент