НАЈДОБРИ ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR Вентил Ladedruckregler G47 G047 G-47 G-047 6NW009543 763797 6NW00-9543 За Stellmotor Turbo
Новак - 9 %

НАЈДОБРИ ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR Вентил Ladedruckregler G47 G047 G-47 G-047 6NW009543 763797 6NW00-9543 За Stellmotor

Достапно за нарачка
DEN 9911.52
DEN 9020.00
Достапност:


•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Ние ќе направиме се што е потребно за да ја поправат ситуацијата и да заработи што 5-ѕвезда оценка на сите околу вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.
•Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Повратните информации :
Ние се стремиме да се направи она што е потребно за да се добие објект за вас и се надевам дека сте задоволни со вашиот купување.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.
•Професионална инсталација и/или помош е силно да се предложи. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате. 15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Име На Модел:
G47 G047 G-47 G-047 6NW009543 763797 Турбо ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
1995-
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Висина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Точка име :
ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR Електронски Вентил
Модел:
G47 G047 G-47 G-047
Дел Број:
6NW009543 763797
Дел Број .:
6NW00-9543 6NW00 9543
Апликацијата возило:
За Stellmotor Turbo
Гаранција:
12 месеци

Избор на клиент